Põllumaa ost

Põllumaa ja rohumaa ost on olnud üks meie investeeringusuundasid juba mitmeid aastaid. Oleme huvitatud ka põllumaadest ja rohumaa kinnistutest mis on koormatud hüpoteegiga, vajavad taastamist või mis on katetud kasutusvalduslepingutega.

Põllumajanduse suurimaks nõrkuseks on selle ebastabiilne turg. Maa hinnad on pärast Euroopa Liiduga ühinemist tõusnud ligikaudu neli korda, vastukaaluks on põllusaaduste hinnad langenud, seda ületootmise ja ida-suunalise ekspordikeelu tõttu. Sellest juhtuvalt on väikestel tootjatel olnud keerulised ajad ots-otsaga kokkutulemiseks.

Kui te enam ise ei tegele põlluharimisega ning ei soovi ka oma maad väikese tasu eest välja rentida, siis on mõistlik see müüa. Põllumaa hinda mõjutab enim maa kvaliteet ning selle asukoht. Väärtuslikud põllumaad on hinnas ning tavapäraselt leiavad need uue omaniku kiiresti, kas on siis ostjaks naabrimees või suur põllumaa ost ettevõte.

Põllukinnistu ost üle Eesti

Meie ostame konkurentsivõimeliste hindadega põllumaad, rohumaad ja ka võsastunud põllumaid üle terve Eesti eesmärgiga neid heaperemehelikult edasi majandada. Võtke meiega ühendust, kui soovite infot meie poolt haldavate põllumaade kohta. Kui soovite lugeda lähemalt põllumajanduslike toetuste kohta, võtke meiega ühendust.

põllumaa ost

Põllumaa hind ja Põllumaa müügi hinnapakkumine

Põllumaa hind

Maa-Ameti statistika alusel oli eelmisel aastal Eesti keskmine haritava maa hind 3010 eur/hektar. Kõrgemad keskmised ostuhinnad olid Tartumaal, Põlvamaal ja Jõgevamaal küündides pea 3500 eur/hektar.

Vaata järele Maa-Ameti hinnastatistika aruandest, mis on Sinu maakonna keskmised ostuhinnad haritavale maale aastal 2019.

Individuaalse põllumaa ostu või põllumaa müügi hinnapakkumise saamiseks võtke meiega ühendust läbi kontaktivormi, või otse helistades.Kui olete müümas metsamaad, vaadake ka postitust METSA OST kus on kokku võetud põhilised tegurid mis mõjutavad metsa hinda.

Vaadake ka postitust METSA HIND kuidas saada metsa või metsamaterjali müües parim hind ning vastuseid levinud küsimustele, mis puudutavad metsa müüki.


Kui teid huvitab metsamajanduskava koostamine, vaadake lehelt METSAMAJANDUSKAVA või kui vajate abi metsateatise esitamisel, vaadake lähemalt postitusest METSATEATIS