Metsa ostu hinnapakkumine

Metsa ost on olnud meie põhitegevuseks juba üle kümne aasta ning metsa ostame üle Eesti. Oleme pikaajalise kogemusega ning usaldusväärne Eesti kapitalil põhinev metsandusettevõte. Vaadake meie tehtud töid ning partnereid ning veenduge ise. Lisaks metsa ostule, tegeleme ka metsakinnistute majandamisega, mille alla kuulub erinevate hooldusraiete teostamine, kui ka nt metsa istutamine.

Juhul, kui teil pole kehtivat metsamajanduskava, aitame teid metsamajandamiskava koostamisel meeleldi. Metsamajanduskavast saate lähemalt lugeda meie postitusest Metsamajanduskava.

Kasvava metsa ost

Metsakinnistute ostmisest oleme huvitatud üle kogu Eestimaa. Ostame metsakinnistuid kasvava metsaga, kui ka kinnistuid millel on juba raieid teostada. Samuti oleme huvitatud ka metsakinnistute ostust, mis on koormatud hüpoteegi või kasutusvalduslepinguga. Sealjuures, aitame teid metsa müügiga kaasnevate bürokraatiliste nüanssidega ning pakume professionaalset nõustamist kõigi metsa ostuga kaasnevate protsessidega või üldiste küsimuste lahendamisega, mis võivad metsakinnistute müügiga kaasneda.

metsa ost parima hinnaga

Metsa ostu hinnapakkumine 2 tööpäeva jooksul

kiirlaenu taotlemine

Metsa ost algab metsaostu hinnapakkumisest, mille saate küsida kasutades hinnapäringu vormi, või saates meile metsakinnistu andmed e-maili teel info@metsadeost.ee. Sealt edasi, saame vaadata metsamajanduskava järgi, millises seisus teie metsakinnistu on, kui palju on kinnistul metsamaterjali ning teisi metsa hinda mõjutavaid faktoreid (loe metsa hinna kujunemisest meie postitusest Metsa Hind. Metsa umbkaudse väärtuse saame arvutada ka ilma metsamajanduskava olemasoluta, saates metsakinnistut üle vaatama ühe meie taksaatoritest.

Metsa ostu hinnapakkumise koostamine on metsaomanikule tasuta, olenemata metsakinnistu suurusest, või hinnast. Metsakinnistut saate müüa ka juhtudel, kui kinnistu on majandatud eeskujulikult (ehk tehtud on erinevad hooldusraied), kuid ka siis, kui metsamajanduslike tegevustega pole kinnistul tegeletud. Meile võib pakkuda müügiks ka metsakinnistuid, mis on kaetud hüpoteegiga või mis on kaasomandis. Viimasel juhul, võime teid aidata seaduslike nüansside seletamisel ning sealt tekkivate küsimuste lahendamisel.

Metsamaa ost usalda kogenud metsandusettevõttele!

Metsamaa ostuga kaasnev ostu-müügitehing sisaldab endas kõiki kokkuleppeid, alustades sellest, kuidas ja mis teid pidi metsamaterjali välja veetakse, kui ka seaduslikke nüansse, mis kohustab meid, kui metsa ostjat Eestis kehtivatest seadustest kinnipidamist. Metsaseadusest saate lähemalt lugeda riigteatajast (vaata Metsaseadus)

Kuna omame isiklikku metsatehnikat ning kogenud meeskonda, teostame raietööd, olgu selleks sanitaar-, valgustus,- harvendus,- kujundus,- või mõni muu raie - iseseisvalt. Müües metsakinnistu otse metsafirmale, võite kindlad olla, et saate õiglase hinnapakkumise.Kui olete müümas metsamaad, vaadake ka postitust METSA HIND kus on kokku võetud põhilised tegurid mis mõjutavad metsa hinda.

Vaadake ka postitust METSA MÜÜGI ABC kuidas saada metsa või metsamaterjali müües parim hind ning vastuseid levinud küsimustele, mis puudutavad metsa müüki.


Metsamaa ja Metsa Ost

Asukoht
Kontaktandmed